O nas

Jesteśmy producentem houseboatów, który na rynku obecny jest od 2010 roku. W tym czasie zdobyliśmy nie tylko ogromne doświadczenie, umiejętność słuchania klientów oraz podążania za ich potrzebami i rosnącymi oczekiwaniami.

To także okres wielu inwestycji, opracowywania nowych rozwiązań, wdrażania autorskich pomysłów.

Działalność w tak specyficznej branży, jaką są domy na wodzie, nie ogranicza się tylko do produkcji houseboatów. Naszą misją jest dostarczenie klientom najwyższej klasy rozwiązań, które są „szyte na miarę” indywidualnych potrzeb, zapewniają pełne bezpieczeństwo w toku użytkowania oraz najwyższy komfort.

Nasze domy na wodzie wyróżniają się zarówno stabilnością i solidnością konstrukcji, jak również wyjątkową estetyką i dbałością o szczegóły. Dzięki temu mogą one stać się nie tylko drugim domem, ale także eleganckim apartamentem na wynajem, którego koszt błyskawicznie się zwróci.

Spośród innych producentów houseboatów, naszą ofertę wyróżnia dopracowana w każdym calu konstrukcja i stabilność, za którą stoi 12 lat doświadczeń oraz ponad 300 sprzedanych jednostek

Przez ten czas wypracowaliśmy własne, autorskie technologie i rozwiązania konstrukcyjne. W połączeniu z rozbudowanym wachlarzem rozwiązań dostępnych jako wyposażenie dodatkowego, daje to ogromne możliwości w zakresie stworzenia własnego, wyjątkowego domku na wodzie.

Wyróżnienia 🏆

Logo Png

 

Firma na Medal 2022

 III edycja Konkursu “Firma na Medal” 

 

Gdynia Polboat Award 2021


Organizatorem konkursu „GDYNIA POLBOAT AWARDS 2021” jest Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty, konkurs odbywa się pod honorowym Patronatem Prezydenta Gdyni – Pana Wojciecha Szczurka.

IMG 2385
IMG 8008

 

 

Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2021” 

w kategorii Innowacyjna Firma La Mare sp. z o.o. za realizację prototypu autonomicznego energetycznie obiektu pływającego.

 

 

VII Mazurskie Targi Sportów Wodnych 2014

Nagroda Główna w kategorii: Houseboat

IMG 8006
IMG 8007

 

  

Za zajęcie II miejsca w Wielkim Wyścigu Butelkowym

O Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszcz 2022r.

 

  

Wyróżnienie w konkursie Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2022

w kategorii “Małe przedsiębiorstwo” La Mare Sp. z o.o.

 

   

Wdrożono i stosowany system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy

PN-EN ISO 9001:2015

 

Projektowanie i produkcja Houseboats

Produkcja oczyszczalni ścieków do Houseboats