O nas

Jesteśmy producentem houseboatów, który na rynku obecny jest od 2010 roku. W tym czasie zdobyliśmy nie tylko ogromne doświadczenie, umiejętność słuchania klientów oraz podążania za ich potrzebami i rosnącymi oczekiwaniami.

To także okres wielu inwestycji, opracowywania nowych rozwiązań, wdrażania autorskich pomysłów.

Działalność w tak specyficznej branży, jaką są domy na wodzie, nie ogranicza się tylko do produkcji houseboatów. Naszą misją jest dostarczenie klientom najwyższej klasy rozwiązań, które są „szyte na miarę” indywidualnych potrzeb, zapewniają pełne bezpieczeństwo w toku użytkowania oraz najwyższy komfort.

Nasze domy na wodzie wyróżniają się zarówno stabilnością i solidnością konstrukcji, jak również wyjątkową estetyką i dbałością o szczegóły. Dzięki temu mogą one stać się nie tylko drugim domem, ale także eleganckim apartamentem na wynajem, którego koszt błyskawicznie się zwróci.

Spośród innych producentów houseboatów, naszą ofertę wyróżnia dopracowana w każdym calu konstrukcja i stabilność, za którą stoi 12 lat doświadczeń oraz ponad 300 sprzedanych jednostek

Przez ten czas wypracowaliśmy własne, autorskie technologie i rozwiązania konstrukcyjne. W połączeniu z rozbudowanym wachlarzem rozwiązań dostępnych jako wyposażenie dodatkowego, daje to ogromne możliwości w zakresie stworzenia własnego, wyjątkowego domku na wodzie.