Producent houseboatów

Jesteśmy producentem houseboatów, który na rynku obecny jest od 2010 roku. W tym czasie zdobyliśmy nie tylko ogromne doświadczenie, umiejętność słuchania klientów oraz podążania za ich potrzebami i rosnącymi oczekiwaniami.

To także okres wielu inwestycji, opracowywania nowych rozwiązań, wdrażania autorskich pomysłów.

Działalność w tak specyficznej branży, jaką są domy na wodzie, nie ogranicza się tylko do produkcji houseboatów. Naszą misją jest dostarczenie klientom najwyższej klasy rozwiązań, które są „szyte na miarę” indywidualnych potrzeb, zapewniają pełne bezpieczeństwo w toku użytkowania oraz najwyższy komfort.

Nasze domy na wodzie wyróżniają się zarówno stabilnością i solidnością konstrukcji, jak również wyjątkową estetyką i dbałością o szczegóły. Dzięki temu mogą one stać się nie tylko drugim domem, ale także eleganckim apartamentem na wynajem, którego koszt błyskawicznie się zwróci.

Doświadczony producent houseboatów

Spośród innych producentów houseboatów, naszą ofertę wyróżnia dopracowana w każdym calu konstrukcja i stabilność, za którą stoi 12 lat doświadczeń oraz ponad 300 sprzedanych jednostek

Przez ten czas wypracowaliśmy własne, autorskie technologie i rozwiązania konstrukcyjne. W połączeniu z rozbudowanym wachlarzem rozwiązań dostępnych jako wyposażenie dodatkowego, daje to ogromne możliwości w zakresie stworzenia własnego, wyjątkowego domku na wodzie.

Wyróżnienia dla La Mare - producenta housebotów 🏆

 

Gdynia Polboat Award 2021


Organizatorem konkursu „GDYNIA POLBOAT AWARDS 2021” jest Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty, konkurs odbywa się pod honorowym Patronatem Prezydenta Gdyni – Pana Wojciecha Szczurka.

producent houseboatów - nagroda
producent houseboatów wyróżnienie

 

 

Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2021” 

w kategorii Innowacyjna Firma La Mare sp. z o.o. za realizację prototypu autonomicznego energetycznie obiektu pływającego.

 

 

VII Mazurskie Targi Sportów Wodnych 2014

Nagroda Główna w kategorii: Houseboat

producent houseboatów puchar
lider wśród producentów houseboatów

 

  

Za zajęcie II miejsca w Wielkim Wyścigu Butelkowym

O Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszcz 2022r.

 

  

Wyróżnienie w konkursie Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2022

w kategorii “Małe przedsiębiorstwo” La Mare Sp. z o.o.

lider producentów houseboatów