Houseboat na wynajem – pomysł na inwestycję

W dobie szalejącej inflacji, gdy zakładanie lokat bankowych zwyczajnie się nie opłaca, wielu z nas szuka bardziej efektywnych sposób na pomnażanie kapitału. Nieruchomości zawsze wydawały się rozsądnym wyborem, jednak dziś również w tej kwestii wiele się zmieniło, bo okres zwrotu inwestycji jest  naprawdę długi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy chcieliby bezpiecznie zainwestować środki w houseboata na wynajem (w Gdańsku), przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny system finansowania, znany ze sprzedaży apartamentów hotelowych. Na czym on polega?

 Dziś mało kto decyduje się na trzymanie pieniędzy w domu – szukamy raczej sposobów na efektywne i szybkie pomnożenie kapitału poprzez różnego rodzaju inwestycje. Jednocześnie mamy świadomość, że czasy są trudne i niepewne, a nie każdy jest skłonny do ryzyka. Jak pogodzić te wszystkie zmienne?

Inwestycja w nieruchomości (zwłaszcza zaś w apartamenty na wynajem) zawsze była jedną z najpewniejszych. Jest to jednak inwestycja długoterminowa, która wymaga też sporo zaangażowania. Jako alternatywę dla tradycyjnych apartamentów na wynajem proponujemy zakup houseboata na wynajem.

Houseobat na wynajem w centrum Gdańska

Nasza oferta przygotowana jest z myślą o tych inwestorach, którzy chcieliby kupić houseboata na wynajem w Gdańsku, a jednocześnie zdjąć z siebie ciężar obsługi całego wynajmu.

Proponujemy houseboat Marine House 30 za kwotę 450 000 zł, wraz z miejscem postojowym w marinie w centrum Gdańska. Nasza firma oferuje pełną obsługę wynajmu oraz ponosi wszystkie koszty bieżące (postój, prąd, woda, odprowadzanie ścieków, ewentualne naprawy). W ramach zawartej umowy klient, który nabył houseboata, przekazuje nam 50% miesięcznego wynagrodzenia z tytułu najmu przez 7 lat. Na przykład, jeśli apartament w domu na wodzie zarabia 15000 miesięcznie, to jego właściciel otrzymuje z tej kwoty 7500 zł miesięcznie.

W przypadku houseboatów na wynajem w centrum Gdańska kwoty te kształtują się w przedziale od 4000 do 10000 zł, w zależności od sezonu.

Taki system finansowania nie jest nowy, bo od lat funkcjonuje z powodzeniem w branży hotelarskiej. Cieszy się on również powodzeniem w przypadku houseboatów stojących w gdańskiej marinie, dlatego mamy jeszcze tylko kilka wolnych miejsc.

Nietypowe, oryginalne kwatery to dla wielu osób główna karta przetargowa decydująca o wyborze danej lokalizacji. Nie trzeba nikogo przekonywać, że pod tym względem houseboaty zostawiają tradycyjne apartamenty daleko w tyle. Stojące w marinie w Gdańsku domy na wodzie oferują wszystkie wygody, jakich oczekujemy podczas urlopu, a zarazem pozwalają delektować się miastem w inny sposób i z wyjątkowej perspektywy, jaką daje woda.