Domy na wodzie

Domy na wodzie, czyli houseboaty, dostępne są w wielu różnych wersjach. Ogromną popularnością cieszą się domki pływające, które są świetnym sposobem na odkrywanie nowych zakątków świata bez konieczności rezygnacji z własnego, komfortowego domu. Z kolei wersje niepływające to gratka dla tych, którzy szukają swojego miejsca relaksu i przestrzeni sprzyjającej wypoczynkowi – z dala od miasta, ruchliwych arterii i hałaśliwych sąsiadów, a jednocześnie nie chcą kupować domku na wsi. To także produkty kierowane do osób szukających możliwości dodatkowego zarobku i dobra alternatywa dla kupowania apartamentów lub mieszkań na wynajem. Okres zwrotu inwestycji wynosi 6-7 lat, a nie – jak w przypadku wyżej wymienionych nieruchomości –11-14 lat.

Houesboaty La Mare mają rozbudowane wyposażenie podstawowe, co oznacza, że znajdują się w nich wszystkie potrzebne instalacje (wodna, elektryczna, telewizyjna, grzewcza z piecem i grzejnikami, dzięki czemu z domów można korzystać o każdej porze roku).

Houseboaty La Mare są budowane „pod klucz”, czyli posiadają wyposażenie takie jak: wykończone podłogi (wybór spośród 20 kolorów), tapety ścienne (1000 wzorów do wyboru), wykończony sufit, zamontowane drzwi wewnętrzne, łazienka wyposażona w prysznic, szafkę z umywalką, specjalną elektryczną toaletę, wentylator, kompleksowe oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, włączniki i gniazdka elektryczne w kolorze dostosowanym do wystroju wnętrza).

Tarasy wyłożone są specjalną deską, której trwałość – bez konieczności corocznych konserwacji – określa się na 25 lat.

Na indywidualne zamówienie możemy dostarczyć domki na wodzie wyposażone w meble sypialniane, wypoczynkowe, w zasłony okienne, radio, telewizor i głośniki, a nawet w saunę czy grill.

Pływaki, na których pływa houseboat, mają trwałość co najmniej 100 lat!

Elewacja wykonana jest z materiału odpornego na działanie promieni słonecznych i warunków atmosferycznych przez dziesiątki lat. Konstrukcja ze stali ocynkowanej ogniowo wytrzyma niejeden sztorm i wichurę, ponadto możliwe jest również użytkowanie houseboata na wodzie słonej.

Tak rozbudowane wyposażenie znacznie różni naszą ofertę od tego, co proponują deweloperzy, bo apartamenty, które sprzedają nie mają tak bogatego wyposażenia, co dla inwestora wiąże się z koniecznością czasochłonnego i kosztownego wykańczania wnętrza.

Po odbiorze jednostki ze stoczni La Mare od razu można ją użytkować, bez konieczności ponoszenia kosztów doposażenia houseboata.

Co istotne – domek na wodzie może być wykończony zgodnie z upodobaniami i gustem właściciela. Nie ma konieczności korzystania z naszych gotowych rozwiązań, a my nie boimy się realizować marzeń i autorskich pomysłów naszych klientów!

Węcej o Houseboatach La Mare

Domy na wodzie La Mare

Poniżej znajdą Państwo wszystkie modele oferowanych przez nas domów na wodzie, które mogą być wykonane w wersjach pływających (z silnikiem, sterówką, pakietem solarnym, zbiornikiem paliwa, oświetleniem nawigacyjnym), jak i stacjonarnych.

Apart XS

Apart XS

Długość 9,3m, szerokość 3m, wysokość zabudowy (w tym pływaki) 3,40 m, wysokość nad poziom wody 2,70-2,90 m w zależności od obciążenia, powierzchnia mieszkalna 5mx3m =15m2, zanurzenie 0,40-0,50m, Kategoria D, CE
Apart M

Apart M

Długość 9,3m, szerokość 3,60, wysokość zabudowy (w tym pływaki) 3,40 m, wysokość nad poziom wody 2,70-2,90 m w zależności od obciążenia, powierzchnia mieszkalna 5,5m x 3,4m =18,7m2, zanurzenie 0,40-0,50m, Kategoria D, CE
Apart L

Apart L

Jednostka o szerokości 4,2 m z pomostami zewnętrznymi~0,25m, długość 11,3m, Całkowita wysokość 3,40 m, pływaki polietylenowe. Powierzchnia mieszkalna 3,8m X 7m = 26,6 m2, taras dziobowy 10 m2, taras rufowy 5 m2, Waga - 7 ton. Jednostka z przeznaczeniem do pływania po rzekach, kanałach, jeziorach oraz na wody przybrzeżne. Izolacja cieplna. Możliwość korzystania zimą.
Apart L Long

Apart L Long

Jednostka o szerokości 4,2 m, długość 12,5 m. Powierzchnia mieszkalna 8,5m x 3,5m = 32 m2. Jednostka z przeznaczeniem do pływania po rzekach, kanałach, jeziorach.
Apart EL

Apart EL

Jednostka o szerokości 4,5 m, z pomostami zewnętrznymi o szerokości 0,25m, długość 13,40 – 13,70 m, wysokość całkowita 3,40 m, wysokość nad poziom wody 2,65 – 2,80 m w zależności od obciążenia, zanurzenie około 0,45m, pływaki polietylen, Konstrukcje stalowa – katamaran. Powierzchnia mieszkalna 33,5 m2, taras dziobowy 10,3 m2, taras rufowy 6,3 m2. Jednostka z przeznaczeniem do pływania po rzekach, kanałach, jeziorach.
Apart XL

Apart XL

Jednostka o szerokości 5 m, z pomostami zewnętrznymi o szerokości 0,25m, długość 12,5 m, wysokość całkowita 3,40 m, wysokość nad poziom wody 2,65 - 2,80 m w zależności od obciążenia, zanurzenie około 0,45m, pływaki polietylen, Konstrukcje stalowa - katamaran. Powierzchnia mieszkalna 38,2 m2, taras dziobowy 13,2 m2, taras rufowy 6 m2. Jednostka z przeznaczeniem do pływania po rzekach, kanałach, jeziorach.
Apart XXL

Apart XXL

Jednostka o szerokości 5 m, długość 15 m, wysokość całkowita 3,40 m, wysokość nad poziom wody 2,9 - 3,0 m w zależności od obciążenia, zanurzenie 0,3-0,45m, pływaki polietylen na konstrukcji stalowej, trimaran. Powierzchnia mieszkalna 11m x 4,5m = 49,5m2, taras dziobowy 12 m2, taras rufowy 8 m2, Jednostka z przeznaczeniem do pływania po rzekach, kanałach, jeziorach.
Modern 11

Modern 11

Jednostka z przeznaczeniem do pływania po rzekach, kanałach, jeziorach oraz na wody przybrzeżne.