Modern House 35

Długość 11m, szerokość 4.2m, powierzchnia mieszkalna 8.3m x 4.2m =34.86 m2. 


La Mare Apart XS - Spacer 360°

Zapraszamy do “zwiedzenia” naszych Houseboatów dzięki Spacerowi 360°, interaktywnemu widokowi 3D i planu pomieszczeń

Korzystanie ze Spaceru 360°:
Panorama 360°
Plan pomieszczeń
Rzut 3D
Pomiary
Udostępnij
VR
Pełen ekran
Panorama 360°
Panorama 360°
Plan pomieszczeń
Rzut 3D
Pomiary
Udostępnij
VR
Pełen ekran

Zobacz na komórce w ar i vr!

Zobacz na komórce w ar i vr!

Zobacz na komórce w ar i vr!

Nowoczesny dom modułowy

Domy modułowe to kwintesencja XXI wieku, bo odpowiadają one na wszystkie potrzeby współczesnego człowieka: możliwość szybkiej budowy, kompaktowość, niewielkie nakłady finansowe związane z realizacją inwestycji. Nowoczesne domy modułowe Modern House 35 z naszej oferty są w stanie sprostać wszystkim tym wymaganiom jednocześnie, oferując do tego wyjątkowy komfort i nienaganny design.

 

Nowoczesne domy modułowe Modern House 35, jakie proponujemy naszym klientom, to obok houseboatów „perełka” w naszej ofercie. Mają one 11 metrów długości i 4,2 m szerokości, co daje łączną powierzchnię mieszkalną 34,86 m² (8,3 m x 4,2 m). Latem oraz w ciepłe jesienne czy wiosenne dni powierzchnia ta powiększa się o duży taras, który jest integralną częścią budynku i przestrzenią łączącą ogród z wnętrzem domu. Taras wykończony jest wytrzymałą deską skandynawską i aluminiowymi relingami. Inwestorzy, którzy chcą jeszcze bardziej zwiększyć ten metraż, mogą też zdecydować się na drugi taras na dachu budynku, do którego prowadzić będą zabezpieczone barierkami schody.

 

Nowoczesne domy modułowe to jednak nie tylko kompaktowość, ale przede wszystkim – funkcjonalność, dlatego zadbaliśmy o możliwie najbardziej praktyczne i przemyślane rozmieszczenie pomieszczeń oraz inne kwestie przekładające się bezpośrednio na wygodę eksploatacji.

Budynek ma konstrukcję drewnianą, a za komfort cieplny odpowiada izolacja pianą o grubości 5 cm. Sufity wyposażone w oświetlenie LED wykończone są panelami PCV, natomiast na podłogach znajdują się panele winylowe. W standardowym wyposażeniu są też aluminiowe okna, elewacja z sidingu PCV i instalacje: wodna, elektryczna, antenowa, grzewcza (z grzejnikami i piecem). Każdy nowoczesny dom modułowy ma też dobrze wyposażoną łazienkę, w której znalazło się miejsce na prysznic, umywalkę z szafką, toaletę elektryczną oraz lustro.

 

Oferujemy ponadto bogaty pakiet wyposażenia opcjonalnego (za dodatkową dopłatą), które pozwoli jeszcze bardziej podnieść komfort mieszkańców. Są to m.in.:

 

– grubsza warstwa izolacji (7,5 cm);

– pompa nieczystości;

– zabezpieczenie zbiorników na zimę;

– zewnętrzne oświetlenie LED;

– meble: łóżko dwuosobowe/ sofa (w sypialni); ława i sofa (pokój dzienny);

– karnisze, zasłony, plisy;

– grill;

– telewizor 32’ z anteną Glomex.

 

 

Nowoczesny dom modułowy – dla kogo?

Na nowoczesne domy modułowe często decydują się młode osoby, dla których tradycyjne, murowane budynki projektowane dla wielu pokoleń przestały być atrakcyjnym rozwiązaniem. Czekanie miesiącami, aż powstanie budynek, wysokie koszty inwestycyjne, a przede wszystkim – związanie się na stałe z jednym miejscem – to wady domów murowanych. Minusem budynków murowanych (zwłaszcza dużych) są też wysokie koszty utrzymania – z tego powodu na nowoczesny dom modułowy decydują się też osoby starsze, dla których mniejszy metraż jest bardziej praktyczny w eksploatacji, a koszty życia są w nim znacznie niższe.

W naszych domach modułowych można mieszkać przez cały rok, ale dla wielu inwestorów jest to świetna opcja na domek letniskowy i azyl, do którego ucieka się w weekendy i dni wolne od pracy.

Krótki czas budowy sprawia, że nowoczesny dom modułowy Modern House 35 doskonale wpisuje się też w oczekiwania inwestorów, którzy planują budowę większego kompleksu domów wypoczynkowych.

Specyfikacja wersji MODERNHOUSE

Wyposażenie dodatkowe

Galeria