Domy modułowe

Domy modułowe, dostępne są w wielu różnych wersjach. 

Houesboaty La Mare mają rozbudowane wyposażenie podstawowe, co oznacza, że znajdują się w nich wszystkie potrzebne instalacje (wodna, elektryczna, telewizyjna, grzewcza z piecem i grzejnikami, dzięki czemu z domów można korzystać o każdej porze roku).

Houseboaty La Mare są budowane „pod klucz”, czyli posiadają wyposażenie takie jak: wykończone podłogi (wybór spośród 20 kolorów), tapety ścienne (1000 wzorów do wyboru), wykończony sufit, zamontowane drzwi wewnętrzne, łazienka wyposażona w prysznic, szafkę z umywalką, specjalną elektryczną toaletę, wentylator, kompleksowe oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, włączniki i gniazdka elektryczne w kolorze dostosowanym do wystroju wnętrza).

Tarasy wyłożone są specjalną deską, której trwałość – bez konieczności corocznych konserwacji – określa się na 25 lat.

Na indywidualne zamówienie możemy dostarczyć domki na wodzie wyposażone w meble sypialniane, wypoczynkowe, w zasłony okienne, radio, telewizor i głośniki, a nawet w saunę czy grill.

Pływaki, na których pływa houseboat, mają trwałość co najmniej 100 lat!

Elewacja wykonana jest z materiału odpornego na działanie promieni słonecznych i warunków atmosferycznych przez dziesiątki lat. Konstrukcja ze stali ocynkowanej ogniowo wytrzyma niejeden sztorm i wichurę, ponadto możliwe jest również użytkowanie houseboata na wodzie słonej.

Tak rozbudowane wyposażenie znacznie różni naszą ofertę od tego, co proponują deweloperzy, bo apartamenty, które sprzedają nie mają tak bogatego wyposażenia, co dla inwestora wiąże się z koniecznością czasochłonnego i kosztownego wykańczania wnętrza.

Po odbiorze jednostki ze stoczni La Mare od razu można ją użytkować, bez konieczności ponoszenia kosztów doposażenia houseboata.

Co istotne – domek na wodzie może być wykończony zgodnie z upodobaniami i gustem właściciela. Nie ma konieczności korzystania z naszych gotowych rozwiązań, a my nie boimy się realizować marzeń i autorskich pomysłów naszych klientów!

Węcej o Houseboatach La Mare

Domy modułowe La Mare

Poniżej znajdą Państwo wszystkie modele oferowanych przez nas domów modułowych.